پلیس آدمخوار دستگیر شد

پلیس ادمخوار

دستگیری پلیس آدمخوار در آمریکا

یک افسر پلیس اداره نیویورک به جرم دسیسه برای ربودن ۱۰۰ زن و پختن آنها متهم شد.

به گزارش فارس به نقل از شبکه خبری رویترز، یک افسر اداره پلیس نیویورک در آمریکا، امروز به توطئه برای آدم‌ربایی، شکنجه، پختن و خوردن زنانی که فهرست اسامی آنها را در رایانه‌اش ذخیره کرده بود، متهم شد.

سخنگوی پلیس فدرال آمریکا (اف‌بی‌آی) اعلام کرد «گیلبورتو وال»، متهم، که 28 سال سن دارد روز گذشته دستگیر شد.

دادگاه فدرال ایالت منهاتان، در دادخواست کیفری تنظیم شده علیه «وال» وی را به توطئه برای آدم‌ربایی و دسترسی غیرقانونی به پایگاه داده‌های پلیس اف‌بی‌آی متهم کرد.

در این دادخواست عنوان شده است بازرس‌های پلیس اف‌بی‌آی فایلی را در رایانه «وال» پیدا کرده‌اند که حاوی اسامی 100 زن و تصاویر آنها و توضیحاتی درباره ویژگی‌های بدنی بعضی از آنها بوده است.

این دادخواست همچنین بخشی از گفت‌وگوی این افسر پلیس با یکی از همدستانش که به نام وی اشاره‌ای نشده را نقل کرده است.

وی به همدستش گفته است: «من می‌توانم بی‌خبر وارد خانه آن زن شوم، بدون اینکه او متوجه شود؛ من او را می‌زنم و صبر می‌کنم تا تاریک شود و سپس او را می‌دزدم و از خانه‌اش به بیرون می‌آورم».

گفت‌وگوی وی با همدستش اینگونه ادامه یافته است: «داشتم به اینکه بدن او را به دستگاهی، چیزی ببندم، فکر می‌کردم…و بعداً او را با آتش ملایم بپزم تا مدت زمان بیشتری زنده بماند».

زنی که این پلیس 28 ساله درباره او سخن می‌گفته است، در این دادخواست، قربانی 1 نام گرفته است.

رویترز می‌افزاید وی به توطئه برای ارتکاب جرائمی از این دست علیه 99 زن دیگر نیز متهم است.

«وال» به ارتکاب هیچکدام از این جرائمی که برای آن نقشه کشیده است، متهم نشده است و این یعنی اینکه وی قبل از صدمه زدن به این زنان دستگیر شده است./فارس

مطالب مشابه را ببینید!