خواننده معروف رپ با حجاب شد+عکس

خواننده رپ

خواننده مشهور رپ فرانسه برای نخستین بار پس از گرویدنش به دین مبین اسلام در حالی که حجاب بر سر داشت بر روی صفحه تلویزیون ظاهر شد.

به گزارش نامه به نقل از العربیه، «ملانی جئورجیدز» که با نامه مستعار «دیامس» در موسیقی سبک رپ شهرت یافته بود، امروز –دوشنبه- برای نخستین بار با تلویزیون فرانسه مصاحبه و هوادارنش را متعجب کرد.

دیامس که از سال 2009 میلادی به طور غیرطبیعی از دنیای رپ فرانسه و رسانه‌ها به دور بود، جنجال‌های بسیاری به دلیل وضعیت نامعلومش به پا کرد و به تازگی با حضور در برنامه تلویزیونی شبکه (TF1) فرانسه در حالی که حجاب بر سر داشت درباره علل پیوستنش به اسلام توضیح داد.

وی دلیل گرویدنش به اسلام را دلایل شخصی پس از شناخت این دین و مطالعه قرآن کریم دانست.

دیامس گفت که به طور اتفاقی با دین اسلام آشنا شده و با دیدن دوستانش که در حال نماز خواندن بودن به این دین علاقه‌مند شده است.

وی در پاسخ به سوالی درباره استفاده از حجاب در فرانسه، کشوری که استفاده از حجاب در آن ممنوع است، گفت: معتقدم در کشوری زندگی می‌کنم که آستانه تحمل در آن بالا است و از انتقاداتی که از من به دلیل انتخاب اسلام و حجاب صورت می‌گیرد، آزرده نمی‌شوم.

اما مجله «پاری ماچ» چاپ پاریس در زمان اعلام خبر مسلمان شدن دیامس با ذکر این خبر نوشت: او در حدود دو ماه است که با جوانی مسلمان ازدواج کرده و در این مدت در حالات زندگی او تغییرات اساسی رخ داده است. دیامس که چند مدتی  بود به دلیل ابتلا به بیماری افسردگی شدید از حضور در اجتماع خودداری می‏‌کرد.

مطالب مشابه را ببینید!