رکورد بازی های کامپیوتری شکسته شد +عکس

او از 5 روز پیش بازی خودش را آغاز کرده است و در این مدت تنها برای دستشویی و یا استراحت دادن به چشمان 10 دقیقه فرصت داشته است.

بازی کامپیوتری

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، به تازگی یک طرفدار بازی های کامپیوتری توانست بدون اینکه لحظه ای استراحت داشته باشد رکورد بازی های کامپیوتری را بشکند.

“اوکان کایا” جوان 28 ساله ای است که توانست با انجام بازی جدید “ندای وظیفه” به مدت 135 ساعت و 50 دقیقه و بدون استراحت رکورد بازی های رایانه ای را به نام خودش به ثبت برساند.

شکست رکورد بازی های کامپیوتری

این جوان استرالیایی توانست رکورد قبلی این بازی ها را که چند سال پیش و به مدت 120 و 30 دقیقه بود را بشکند و البته برای شکستن این رکورد زحمت زیادی کشیده است.

او از 5 روز پیش بازی خودش را آغاز کرده است و در این مدت تنها برای دستشویی و یا استراحت دادن به چشمان 10 دقیقه فرصت داشته است. او همچنین برای بیدار ماندن نیز از نوشابه های انرژی زا استفاده کرد است.

شکست رکورد بازی های کامپیوتری

اوکان می گوید: در طول مدت شکست رکورد دستانم زخمی شده بودند و مجبور بودم تا آن ها را برای مدتی ببندم همچنین دسته بازی نیز دچار مشکلاتی شده بود.

نکته جالب توجه این است که این بازی جدید خود به تنهای توانسته است رکورد فروش بازی های کامپیوتری را نیز بشکند و با فروش 8 میلیون نسخه در روز اول کارش را شروع کرده است./باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه را ببینید!