مجله تاپ‌ناز‌

تجاوز جنسی و آزار جنسی بازیگر زن توسط بوش پدر!

آزار و اذیت جنسی بازیگر زن توسط بوش پدر

تجاوز و آزار و اذیت جنسی بازیگر زن توسط بوش پدر

خبر حوادث : بازیگر زن مشهور در مورد آزار و اذیت جنسی خود توسط بوش پدر رئیس جمهور سابق آمریکا خبر داد. در پی فاش شدن خبر تجاوز جنسی بوش پدر به این بازیگر زن، وی که هم اکنون 93 سال سن دارد محبور به عذرخواهی شد.

فساد اخلاقی مقامات آمریکایی به ترامپ ختم نمی‌شود.به نقل از دیلی میل؛ «هیتر لیند»، بازیگر 34 ساله، روز گذشته فاش کرد چهار سال پیش زمانی که فرصت دیدار با «جرج ایچ دابلیو بوش»، چهل و یکمین رئیس جمهور آمریکا، به او داده شد، مورد آزار جنسی  وی قرار گرفت.

آزار و اذیت جنسی بازیگر زن توسط بوش پدر

این بازیگر زن اظهار کرد: زمانی که برای گرفتن عکس نزدیک ویلچر جرج بوش پدر شدم او با لمس بدنم موجب آزار جنسی من شد. او حتی یک جمله مستهجن به عنوان شوخی بکار برد، در حالی که همسرش بابارا در تمام مدت شاهد این صحنه بود و سخنی نمی‌گفت. زمانیکه عکس گرفته شد، «هیتر لیند» ناراحتی خود را از حادثه رخ داده ابراز کرد؛ اما یکی از محافظان امنیتی جرج بوش به وی گفت نباید تا این اندازه به ویلچر بوش پدر نزدیک می شد!

انتشار این رسوایی در اخبار روز سه شنبه موجب شد، جرج بوش پدر با ارسال نامه ای برای دیلی میل از بازیگر زن معترض معذرت خواهی کند و در توجیه رفتار چهار سال پیش خود توضیح داد: این فقط یک شوخی بود!

در این نامه آمده است: پرزیدنت بوش هرگز و تحت هیچ شرایطی قصد آزار کسی را نداشته است و از اینکه شوخی وی با خانم «لیند» موجب آزار وی شده، عمیقا عذرخواهی می‌کند. ظاهرا توضیح و معذرت خواهی جرج بوش، این بازیگر جوان را متقاعد نکرد؛ زیرا او در پاسخ گفت: این کار فقط یک شوخی نبود؛ زیرا در همان لحظات کوتاه عکاسی دو بار تکرار شد.

مطالب مشابه را ببینید!