مجله تاپ‌ناز‌

علائم خیانت همسر؛ این نشانه ها را دیدید همسر شما در حال خیانت کردن است!

نشانه های خیانت کردن همسر شما

شاید برخی از اوقات تصور کنید که همسر شما در حال خیانت کردن به شما است اما در مورد خیانت شریک زندگی تان مطمئن نیستید. اگر در مورد خیانت از او بپرسید به احتمال زیاد پاسخ درستی هم دریافت نمی کنید. فردی که خیانت می کند در مورد کاری که انجام داده است اعترافی نمی کند. در چنین شرایطی باید چه کنیم؟

اگر واقعا فکر می کنید همسر شما در حال خیانت است باید نشانه های خیانت را در همسر خود شناسایی کنید و بهتر است این نوشتار را بخوانید.

بطور ناگهانی به ارسال پیام با گوشی می پردازند

خیانت همسر

اگر همسر شما از قبل به پیامک زدن و یا رفتن زیاد به شبکه های اجتماعی علاقه ای نداشت ولی بطور ناگهانی به این امکانات روی بیاورد ممکن است اتفاقی افتاده باشد که شما از ان بی خبر هستید.

اگر همسرتان در زمان های غیرعادی گوشی در دست می گیرد و مدام در حال ارسال پیام است و یا برای بررسی پیام ها به مکانی دور از شما در منزل می رود باید هوشیار باشید. اگر دیدی همسرتان برای چک کردن پیام ها به حمام می رود و یا خیلی زود از خواب بیدار می شود و یا تا دیر وقت گوشی در دست دارد باید به او شک کنید.

به موسیقی های عجیب علاقه پیدا کرده است

خیانت همسر

شاید نتوان موسیقی را معیار خوبی برای این موضوع در نظر گرفت ولی اگر همسر شما بعضی از مواقع به موسیقی هایی که تا به حال گوش نداده و یا سبک های عجیب گوش می دهد مشکوک است.

این موضوع به موسیقی خاصی محدود نمی شود. علاقه ناگهانی و شدید به تماشای فیلم سینمایی و یا سرگرمی های جدید می تواند یک نشانه هشدار دهنده باشد به خصوص اگر همسر شما در این موراد نخواهد با شما شریک شود.

مطلب مشابه: جلوگیری از خیانت همسر ؛ روش موثر برای جلوگیری از خیانت کردن همسر

در ظاهرش تغییرات زیادی داده است

خیانت همسر

معمولا افراد بعد از اینکه ارتقای شغلی می گیرند، به سن خاصی می رسند و یا وارد یک رابطه جدید می شوند کمی تغییرات در وضع ظاهری خود می دهند. اگر همسر شما لباس های جدید به تن می کند، ادکلن جدید می خرد و یا به بدن و اندامش بیش از حد توجه می کند باید نگران شوید.

تا دیروقت سر کار است و موارد مالی را پنهان می کند

خیانت همسر

یکی از بهانه رایج افرادی که می خواهند رابطه جدید را از دید همسر پنهان کنند تا دیر وقت کار کردن است. اگر این تغییر بدون تغییر در امور مالی و حقوق همسرتان بود باید به او شک کنید.

نشانه دیگری که در این زمینه وجود دارد صحبت‌های مبهم در مورد کار است. اگر شریک زندگی شما دیگر مانند قبل در مورد کارش و اتفاقاتی که در محل کار می افتد توضیحاتی نمی دهد ممکن است وارد رابطه جدیدی شده باشد.

در خلق و خوی او تغییرات زیادی دیده می شود

خیانت همسر

افرادی که به همسر خود خیانت می کنند در اغلب موارد دچار عذاب وجدان می شوند. این موضوع را می توانید از روی تغییرات خلق و خو کاملا احساس کنید.

شاید همسر شما گاهی خیلی مهربان شود و یا بعضی از مواقع سر مسائل جزئی جنگ و دعوا به پا کند. افرادی که خیانت می کنند همیشه دنبال اغاز کردن بحث هستند و از این روش برای دور شدن از همسر و شروع رابطه جدید استفاده می کنند.

مطلب مشابه: 14 دلیل برای خیانت در زندگی زناشوئی

بطور کل رفتار او تغییر پیدا کرده است

خیانت همسر

شاید همسر شما قبلا اصلا به ورزش علاقه ای نداشت ولی حالا به باشگاه هم می رود. یا اینکه تعطیلات اخر هفته در کنار شما نباشد. شاید هم همسر شما به ناگاه علاقه شدیدی به رابطه جنسی نشان دهد و یا کلا علاقه اش به رابطه جنسی را از دست بدهد. هر تغییر بزرگی که در همسرتان دیدید باید به دقت آن را بررسی کنید.

اگر همسر شما خیانت نکرده است بهتر است شک خود را برطرف کنید. البته مراقب باشید با اینکار رابطه خودتان را خراب نکنید.

بطور ناگهانی محافظه کار می شود و مخفی کاری میکند

خیانت همسر

هنگامی که شریک زندگی شما رمز موبایل را تغییر می دهد یا بر روی لوازم هوشمندش رمزگذاری می کند باید مراقب باشید. شاید با فردی دیگر در رابطه باشد و بخواهد از شما پنهان کند.

حس می کنید در حال خیانت کردن است

خیانت همسر

برخی از اوقات هم ممکن است هیچ نشانه ای از خیانت نبینید اما شما حس کنید که رفتار شما دچار تغییرات شده است و در حال خیانت کردن است. اگر این احساس را دارید خیلی زود باید به فکر باشید و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کنید.

مطلب مشابه: تشخیص همسر خیانتکار + نشانه های علمی همسری که خیانت می کند

مطالب مشابه را ببینید!