دختری دیگر در هند به علت تجاوز خودسوزی کرد!

پلیس هند روز شنبه اعلام کرد یک دختر 16ساله هندی پس از اینکه توسط یکی از همسایگانش مورد تجاوز قرار گرفت اقدام به خودسوزی کرد.

پلیس هند روز شنبه اعلام کرد یک دختر شانزده ساله هندی پس از اینکه توسط یکی از همسایگانش مورد تجاوز قرار گرفت اقدام به خودسوزی کرد.

یک نیروی پلیس محلی در ایالت هاریانا هند با اعلام این خبر افزود بدن این دختر دچار بیش از نود درصد سوختگی شده است و درحال حاضر وضع وخیمی دارد و در بیمارستان تحت مراقبت قرار گرفته است.

شانزدهم دسامبر گذشته نیز یک دانشجوی دختر بیست و سه ساله توسط چند نفر مورد تجاوز قرار گرفت که این اقدام خشم مردم هند را برانگیخت.

خانواده این دختر می گویند یکی از همسایگان این دختر را به خودرو خود برده و مورد تجاوز قرار داده است و پس از آن تهدید کرده است در صورت فاش کردن این موضوع او را خواهد کشت.

این دختر در حضور یک مسئول قضایی گفته است پنج روز پیش مورد تجاوز قرار گرفته و نام فرد متجاوز را نیز برده است. این مرد درحال حاضر در بازداشت به سر می برد.

تجاوز گروهی دسامبر گذشته در دهلی نو موجب شد اجرای تحقیقات و محاکمه های فوری در خصوص پرونده های تجاوز به عنف مطرح شود.

درحال حاضر حدود چهل هزار شکایت تجاوز در دادگاههای هند درحال پیگیری است.

دفتر ملی ثبت جنایات هند اعلام کرد در سال دو هزار و یازده ، هفتصد و سی و سه مورد تجاوز در ایالات هاریانا به ثبت رسیده است اما فعالان می گویند آمار واقعی بیش از این است زیرا بسیاری از موارد تجاوز اطلاع داده نمی شود./باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه را ببینید!