نگاهی به عجیب ترین رکوردهای گینس +عکس

عجیب‌ترین رکوردهای گینسی +عکس
رکوردهای زیادی روزانه در نقاط مختلف دنیا جابجا می شود که برخی از آن ها واقعا عجیب و غیر قابل باور هستند. این رکوردها به نوعی است که تنها یک نفر شاید در دنیا بتواند آن ها را بدست آورد.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، رکوردهای باورنکردنی تعداد زیادی ندارند چرا که این کار از دست هر کسی بر نمی آید. تقریبا می تواند گفت هیچکدام از این رکوردها ساده نیستند و تنها افراد خاص قادر به انجام آن هستند چرا که نیاز به استعدادهای خیلی خاص دارند. اما این چند موردی که ما برای شما انتخاب کرده ایم کمی با آنچه تا بحال از رکورد زنی شنیده اید تفاوت دارد.
بیشترین تعداد مار در دهان

رکورد گینس

این رکورد بسیار عجیب در دست یک جوان به نام “جک بیبی” است که در سال 2009 به آن دست یافت. او توانست به مدت 10 ثانیه 11 مار مرگبار را در دهانش جای دهد و در این مدت هیچکدام او را نیش نزدند. این رکورد در کنار اینکه بسیار خطرناک است میزان زیادی نیز ریسک ابتلا به بیماری های مختلف در آن وجود دارد.
بزرگترین هواپیمای خورده شده

گینس,رکوردهای گینس,عجیب‌ترین رکوردهای گینس

این رکورد از آن دسته دستاوردهایی است که کمتر کسی می تواند به آن فکر هم بکند. تنها کسی که به این رکورد دست یافته است “مایکل لوتیتو” یکی از افسانه های خوردن آهن است.  او در سال 1990 بزرگترین  نمایش خودش را آغاز کرد و در این نمایش قرار شد او یک هواپیمای سسنا را به طور کامل بخورد. پس از دو سال تلاش هیچ قطعه ای از هواپیما باقی نمانده بود که مایکل آن را نخورده باشد. او همچنین در سال 2007 و در سن 57 سالگی به علت طبیعی جانش را از دست داد.
بیشتری مسافت پرت شدن در تصادف

گینس,رکوردهای گینس,عجیب‌ترین رکوردهای گینس

در یکی از شب های سال 2001 تصادفی در اتوبان های آمریکا رخ داد که طی آن یکی از رکوردهای گینس به ثبت رسید. در این تصادف “متیو مک نایت” با یک خودروی در حرکت تصادف کرد و 35 متر دورتر از محل حادثه به زمین رسید. او در این حادثه آسیب زیادی ندید و یکی از شانه ها و لگن او شکست . هنگامی که او در بیمارستان بستری بود مسئولین گینس برای ثبت رکورد به سراغ او رفتند.
تحمل بیشترین وزن روی سر

گینس,رکوردهای گینس,عجیب‌ترین رکوردهای گینس

“جان ایوانس” کسی است که به خاطر رکورد دست نیافتنی اش بسیار معروف شد. او تا به حال چندین بار این رکورد را حابه جا کرده است اما هیچکس به رکورد او نزدیک هم نشده است. آخرین رکوردی که جان به ثبت رساند نه داشتن یک مینی ماینر 160 کیلویی روی سرش بود که توانست دزدیک به 33 ثانیه این کار را انجام  دهد.
سریعترین افزایش وزن

شاید به نظر جالب باشد تا بشنوید یک فرد به دنبال کسب رکورد سریعترین افزایش وزن است اما باید بدانید این رکورد هم اکنون در دست یک خانم به نام “دونا سیمپسون” قرار دارد. او در سا 2010 نزدیک به 273 کیلو گرم ون داشت و تصمیم گرف در طول 2 سال تنها غذاهای چرب با کالری بالا بخورد و در این مدت توانست نزدیک به 400 کیلوگرم شود. البته چندی پیش او از این رکوردشکنی شا دست برداشت تا شاید بتواند دوباره لاغر کند.
سریع ترین کاهش وزن

این رکورد یکی از سخت ترین و همچنین خطرناک ترین مورادی است که در کتاب گینس وجود دارد و تا به حال افراد زیادی بوده اند که برای رسیدن به آن تلاش کرده اند ولی در میانه راه جان خودشان را از دست داده اند. رکورد این بخش در دستان خانمی به نام “روزالی بردفورد” است که توانست در طول 3 سال نزدیک به 420 کیلوگرم وزن کم کند اما او نیز در حین کم کردن وزن به علت سکته قلبی جان خودش را از دست داد…../yjc.ir

مطالب مشابه را ببینید!