انتقام معلم خصوصی از شاگرد دختر!

انتقام معلم

 

انتقام معلم خصوصي از شاگرد

معلم رايانه كه در پي شنيدن پاسخ منفي ازدواج از يكي از شاگردانش در استان خراسان رضوي، با هك كردن وبلاگ دختر جوان او را به دردسر انداخته بود، از سوي پليس فتاي اين شهر دستگير شد.

متهم علاوه بر نوشتن مطالب غيراخلاقي و دروغين در وبلاگ شاكي، تصاوير خصوصي‌اش را نيز سرقت و به محل كار و تحصيل وي ارسال كرده بود.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ عرفاني رييس پليس فتاي خراسان رضوي روز گذشته از دستگيري يك خواستگار انتقامجوي اينترنتي خبرداد و به خبرنگار ما گفت: رسيدگي به اين پرونده چند روز پيش با شكايت يك دختر دانشجو مبني بر اين‌كه وبلاگ وي به طرز مرموزي هك شده و پس از بازگشت دوباره آن به فضاي اينترنت، فردي با سوءاستفاده از نام وي، مطالب غيراخلاقي در وبلاگش نوشته و او را به دردسر انداخته است، آغاز شد.

وي افزود: در پي اين شكايت، كارآگاهان پليس فتا براي شناسايي و دستگيري اين هكر اينترنتي، تحقيقات خود را آغاز كردند. در حالي كه تحقيقات ادامه داشت، شاكي دو باره با حضور در پليس فتا عنوان كرد، مزاحم اينترنتي تصاوير خصوصي وي را هم به‌دست آورده و با نوشتن مطالبي همراه اين عكس‌ها، آن را به خانه، دانشگاه و محل كارش فرستاده و آبروي خانوادگي‌اش را برده است.

رييس پليس فتاي خراسان رضوي يادآور شد: كارآگاهان با اطلاعات جديدي كه از شاكي به‌دست آوردند، احتمال دادند كسي كه وبلاگ وي را هك و تصاوير خصوصي‌اش را به مكان‌هاي مختلفي ارسال كرده، با شاكي آشنايي داشته است.

ردپاي يك آشنا

وي خاطرنشان كرد: در اين مرحله كارآگاهان با بررسي در فضاي مجازي، مشخصات مرد جواني را كه وبلاگ شاكي را هك كرده بود، به دست آوردند و با شناسايي خانه متهم، با هماهنگي قضايي وارد آنجا شدند و وي را دستگير كردند.

متهم پس از انتقال به پليس فتاي استان خراسان رضوي، ارتكاب اين جرايم را انكار كرد، اما در مواجهه با متهم، مشخص شد، وي پيش از اين معلم رايانه شاكي بوده و از وي پاسخ منفي مبني بر ازدواج شنيده است.

اعتراف متهم

به اين ترتيب متهم اعتراف كرد به قصد انتقام از دختر جوان، وبلاگ وي را هك و او را دچار دردسر كرده است.

متهم همچنين اعتراف كرد عكس‌هاي خصوصي شاكي را هنگام تعمير رايانه وي، سرقت و همراه مطالب غيراخلاقي، آنها را از طريق پيك موتوري به در خانه، محل كار و حتي دانشگاه محل تحصيل شاكي فرستاده است.

بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات پليس فتاي خراسان رضوي براي مشخص شدن ديگر جرايم متهم ادامه دارد/جام جم آنلاین

مطالب مشابه را ببینید!