ملکه زیبای که یک دست دارد! +عکس

ملکه زیبای که یک دست دارد! +عکس

ملکه زیبای جدید ایالت آیوا در حالی انتخاب شد که به طور مادرزاد بازوی دست چپ ندارد!

ملکه زیبایی یک دست

نیکول کلی بعد از ۳ روز رقابت در داون پورت در ایالت آیوا توانست تاج ملکه زیبایی را برسر بگذارد. او در ماه سپتامبر خود را برای رقابت های ملکه زیبایی امریکا آماده خواهد کرد.

کلی ۲۳ ساله قصد دارد با استفاده از فرصت داده شده برای ایستادن بر روی سکوی رقابت های ملکه زیبای امریکا درباره کنار آمدن با ناتوانی ها صحبت کند.

 

www.ebhamlinks.com | عکسهای ملکه زیبایی یک دست

 

در بیوگرافی رسمی اش او نوشته :”همچنان که بزرگ می شدم ، یاد گرفتم که چطور بتوانم در وهله اول با نگاه های خیره ی مردم کنار بیایم” “از بیس بال گرفته تا غواصی من امتحان کردم و هیچ چیز نیست که من نخواهم امتحان کنم. احساسم را به دنیا به گونه ای هدایت کردم که در آن به مردم اجازه می دهم تا به من زل بزنند.”

 

عکسهای ملکه زیبایی یک دست

 

کلی احساس اعتماد به نفس خود را با ثبت نام در دانشگاه نبرسکا-لینکولن و در رشته تئاتر بیشتر کرد. او در ماه می ۲۰۱۲ فارغ التحصل شد و اکنون امیدوار است شغلی در زمینه مدیریت صحنه به دست آورد.

 

او اکنون در نیویورک زندگی کرده و به منظوررسیدن به هدفش تلاش می کند، سال گذشته او توانست به گزارش فان خونه در تئاترهای نیویورک، شیکاگو و جاهای دیگر وارد شود و اکنون شغلی یافته است.

 

عکسهای ملکه زیبایی یک دست

 

موفقیت او به عنوان ملکه زیبایی ایالت آیوا هم برای خودش و هم برای بسیاری دیگر تعجب آور بود.

 

او در این باره گفت :”اگر کسی یک سال پیش به من می گفت تو در آینده “ملکه زیبایی” می شوی باور نکرده و می خندیدم. ولی شاید در آن زمان نمی توانستم راه پیش رویم را ببینم ولی اکنون که اینجا هستم می توانم ببینم که برازنده این عنوان هستم و احساس خوشبختی دارم که در اطرافم مردمانی وجود دارند که در هر قدم مرا تشویق می کنند.”

 

عکسهای ملکه زیبایی یک دست

 

عکسهای ملکه زیبایی یک دست

 

نوشته های مشابه