مجله تاپ‌ناز‌

احساس خانم ها به مرد کچل چیست و زنان چه حسی مردان طاس دارند؟

احساس خانم ها به مرد کچل چیست و زنان چه حسی مردان طاس دارند؟

مردان کچل و طاس همیشه حس نگرانی در مورد رابطه با خانم ها دارند و نمی توانند به راحتی پیشنهاد دوستی خود را بدهند زیرا فکر می کنند ممکن است ظاهرشان ناخوشایند باشد.

حس خانم ها به مردان کچل چیست؟

خیلی از مردان دچار ریزش مو هستند و گاهی ریزش موها به حدی میرسد که موهای سر خود را به صورت کامل از دست می دهند و طاس می شوند. مردان کچل در سراسر دنیا زندگی می کنند و دیگر موهایشان رشد نمی کند. آیا مردان کچل واقعا جذاب نیستند؟

باید بدانید که کچل بودن بخضی از سازگاری فیزیولوژیکی است که در بعضی از مواقع نتایج مثبتی نیز به همراه دارد. آقایانی که مجبورند با کچل شدن تدریجی خود کنار بیایند، خیلی نگران این هستند که در نظر جنس مخالف خود چه اتفاقی برای ظاهر آنها می افتد. در این بخش در مورد احساس خانم ها در کورد کچل بودن مردها می گوییم.

بخوانید : چگونه با وجود طاس بودن خوشتیپ و خوش قیافه باشیم؟

چطور مرد کچل جذابی باشیم؟

در 25 درصد از مردان روند ریزش مو از سن 30 سالگی آغاز می شود و آنها رفته رفته موهایشان دچار ریزش می شود. نخستین ریزش موها در مردان به دلیل روند کاهش موقیقه شروع می شود و سپس موها نقاط دیگر را هم درگیر می کند و در بعضی از موارد به حدی پیش می رود که باعث کچل شدن مردها شود.

آقایان کچل خیلی نگران این موضوع هستند که جنس مخالفشان در مورد کچل بودن آنها چه فکر می کند مخصوصا اگر هنوز مجرد باشند، این موضوع می تواند در متاهل شدن آنها هم تاثیر بگذارد.

آیا زن ها جذب مردان کچل می شوند؟

خانم ها نظرات متقاوتی در مورد این قضیه دارند ولی اگر نظر اکثریت خانم ها را بانید متعجب می شوید. قبل از هر چیزی باید بدانید زنان ظاهربین بسیار زیاد هستند زیرا انسان ها را بر اساس معیارهای ظاهری آنها انتخاب می کنند. مظمئنا اصلا دوست ندارید با این خانمها روبرو شوید، پس نظر این خانم ها باید بریا شما بی اهمیت باشد.

برای بیشتر خانم ها مردان اولویت های خاصی مد نظر دارند و آنها به مردان قد بلند با پوست و موی تیره، مردان پرمو با ظاهر ورزشکاری، مردان متفکر و با هوش بیشتر متمالی هستند. همانطور که برای مردان خصوصیا ظاهری اهمیت دارد برای خانم ها هم این خصوصیات با اهمیت است ولی نظر زنان در مورد کچلی مردان چیست؟

نگرانی مردان از برخورد زنها با کچل شدن آنها می باشد

باید این را صادقانه بگوییم که نخستین چیز که خانم ها را جذب می کند هیکل مردان و قدرت بدنی آنها می باشد. این ویژگی حتی بیشتر از موهای سرشان برای خانم ها اهمیت دارد.

خانم ها بیشتر به مدل لباس پوشیدن مردها و بوی تنشان نگاه می کنند پس اگر کم مو یا بی مو هستید و دیگر خصوصیات زنانه را دارید نباید نگران شوید و اعتماد به نفس خود را از دست دهید زیرا زنان مردان کچل را هم دوست دارند. تمام اینها برای آنها مهم است.

با اینگه جذابیت ظاهری نقش مهمی برای تاثیر اولیه روی آدم ها دارد ولی مهمترین چیز و جذاب ترین چیز برای یک مرد داشتن اعتمد به نفس، ظاهر خوب و مرتب و رفتار مناسب می باشد.

مردان کچل چطور برای خانم ها جذاب هستند؟

خانم های زیادی هستند که به موی طرف مقابل اهمیتی نمی دهند پس بهتر است به تقویت دیگر ویژگی های مثبت خود بپردازید و وقت بیشری را صرف ورزش کردنف رسیدگی به وضعیت لباس پوشیدن خود کنید.

نکته مهم دیگر این است که در رابطه با مردان کچل بعضی از این مردان موهای خود را از یک طرف به سمت دیگر سر خود شانه می زنند که یک حالت زشت به چهره خود می دهند و نباید این کار را نجام دهند.

برای جذب زنان و جذابیت ظاهر کمی رسیدگی می تواند حتی بدون داشتن مو تفییر زیادی در جذابیت شما ایجاد کند. مردان طاس باید با مشاوره با آرایشگر خود، موهای باقیمانده خود را کوتاه بتراشند یا از سبک ها و مدل های جذاب و جدید دیگر استفاده کنند تا با وجود طاس بودن برای خانم ها جذاب باشند.

بخوانید : کاشت مو؛ قبل از کاشت مو این نکات را باید بدانید

مطالب مشابه را ببینید!