مجله تاپ‌ناز‌

معرفی پردرآمدترین سوپر مدل های زن در سال 2017

تصاویر سوپر مدل های زیبا و پردرآمد سال 2017

در این مطلب زیباترین سوپر مدل های دنیا که بیشترین درآمد را در سال 2017 داشته اند را معرفی می کنیم. در این بین نام دو خواهر جوان جی جی حدید و بلا حدید نیز دیده می شود.شاید برای شما جالب باشد که بدانید این مدل های جذاب چه کسانی هستند و درامد آنها در سال 2017 چقدر بوده است.

 

کندال جنر

22 میلیون دلار

Super 1 e1512939420299پردرآمدترین مدل دنیا درسال 2017، کندال جنر هست. گرچه او خودش خانواده ثروتمندی چون کارداشیان ها دارد اما فعالیت اش در حرفه مادلینگ دقیقا مستقل از حمایت دیگران هست. این مانکن 22 ساله 85 میلیون فالوور در اینستاگرام خود دارد و توسط قراردادهایی که با مشهورترین شرکت ها مثل آدیداس، لاپرلا و غیره… می بندد، به افزون تبلیغاتی که در شبکه هاي اجتماعی خود انجام می‌دهد، تبدیل به مشهورترین مدل سال شده هست.

 

ژیزل بوندشن

17.5 میلیون دلار

Super 2فعالیت ژیزل بوندشن در دو دهه جدید، به بیش از 1200 عکس که روی جلد مجلات، سایت هاي مد و فشن، بیلبوردها و دیگر مکان هاي تبلیغاتی هست، می‌رسد. او بین سال‌های 2002 تا 2016 بیش از دیگر مانکن ها در دنیا، درآمد داشت. گرچه این ستاره 37 ساله حالا از راه رفتن روی دفیله بازنشست شده اما هنوز هم از قراردادهای میلیون دلاری خود با شرکت هاي عطر،کفش و جواهرات درآمدهای کلانی به دست می آورد.

 

کریسی تیگن

13.5 میلیون دلار

Super 3کریسی تیگن مدل آمریکایی هست که نخستین بار درسال ۲۰۱۰ در مجله «سپورتس ایلوستریتد» فعالیت مدلینگ خودرا شروع کرد ودر سال ۲۰۱۴ روی جلد این مجله رفت. اما پیشرفت او در طی چندین سال به گونه اي بود که حال نامش را در لیست پردرآمدترین مانکن هاي دنیا میبینیم. او مادلینگ شرکت هاي گوناگون تولیدات مواظبت و زیبایی مو مثل «Tresemme» و «BECCA» رابه عهده گرفته هست.

 

آدریانا لیما

10.5 میلیون دلار

Super 4آدریانا لیما مدل برزیلی بعنوان یکی از زیباترین مانکن‌هاي ویکتوریا سکرت و یکی از مشهورترین مدل‌هاي لوازم آرایش شناخته میشود. او در سن ۱۵ سالگی در رقابت‌هاي «سوپرمدل برزیل» مکان اول رابه خود اختصاص داد و سال بعد در رقابت‌هاي «سوپرمدل دنیا» مقام دوم را کسب کرد. او چهره سرشناس عطر برندهای لوکسی چون «Sportmax» و «Marc Jacobs» نیز میباشد که همه ی این‌ها در درآمد چندین میلیون دلاری او تاثیر گذار بود.

همچنین ببینید : عکس آدریانا لیما مدل زیبای برزیلی بدون آرایش!

 

جی جی حدید

9.5 میلیون دلار

Super 5 e1512939500961جی جی حدید، به همراه خواهرش، بلا حدید، هردو اسم خودرا در لیست پردرآمدترین مدلهای سال ثبت کرده اند. این ستاره 22 ساله، 37 میلیون فالوور در اینستاگرام خود دارد و به لطف طرفداران جوانش، توانسته محبوبیت زیادی را در دنیای مد و فشن ازآن خود کند. او مادلینگ برندهای لوکسی چون « Maybelline»، «Vogue» و «Tommy Hilfiger» رابه عهده گرفته که به خوبی نیز از عهده اش برآمده هست.

 

رزی هانتینگتون وایتلی

9.5 میلیون دلار

Super 6 e1512939519106گرچه رزی هانتینگتون وایتلی بتازگی مادر شده اما هنوز هم فعالیت هاي خودرا در صنعت مادلینگ رها نکرده هست. او هنوز هم مدل سرشناس کفش هاي «Ugg»، جواهرات «Nirav Modi»، عطر «Burberry» و شلوار جین هاي «Paige» هست. افزون بر آنها مشارکت با لاین لوازم آرایش و عطر شرکت لوکس «Marks & Spencers» نیز بر درآمد میلیون دلاری او تاثیر بسزایی داشت.

همچنین ببینید : مدل موهای بازیگر زن زیبا و جذاب رزی آلیس هانتینگتون

کارلی کلاوس

9 میلیون دلار

Super 7 e1512939534762کارلی کلاوس مدل آمریکایی می باشد که بیشتر به خاطر مشارکت‌اش با شرکت ویکتوریا سکرت شناخته شده هست. «مادلزدات‌کام» وی را نهمین نفر از ۵۰ مدل زن برتر و مجله «ووگ پاریس»، وی را یکی از ۳۰ مدل برتر دهه ۲۰۰۰ معرفی کرد. عکس این ستاره جوان در سن 25 سالگی حدود 36 بار در چاپ هاي گوناگون مجله سرشناس مد «Vogue» ظاهر شد. او در حال آماده با شرکت هایي چون «Adidas»، «Swarovski» و «Express» همکار می‌کند.

 

لیو ون

6.5 میلیون دلار

Super 8 e1512939545980لیو ون مدل چینی هست که در تبلیغات برندهای لوکسی چون «La Perla» و «Puma» ظاهر شده هست. او نخستین زن چینی تبار هست که روی دفینه فشن شو ویکتوریا سیکرت قدم گذاشت. با توانایی هاي بالایی که او در اساس هاي گوناگون هنری دارد، تبدیل به یکی از مشهورترین چهره ها در صنعت مادلینگ شده هست.

 

بلا حدید

6 میلیون دلار

Super 9 e1512939561182در سن 21 سالگی، بلا حدید جوانترین مدلی هست که دراین لیست قرار دارد. او خواهر جی جی حدید، که نامش در لیست بالا آمده، میباشد که در صنعت مادلینگ مهارت هاي بالایی را از خود نشان داده طوری‌كه تبدیل به یکی از پردرآمدترین مانکن هاي سال شده هست. او با برندهای مشهوری چون «Dior»، «Nike» و لوازم آرایش «Nars» مشارکت می‌کند.

همچنین بخوانید : لو رفتن رژیم غذایی زیباترین و خوش اندام ترین مانکن های دنیا

اشلی گراهام

5.5 میلیون دلار

Super 10اشلی گراهام مدل آمریکایی هست که به گزینه لیست جهانی CB150 بعنوان یکی از زیباترین زنان دنیا نیز ثبت شده هست. گرچه او حرفه مادلینگ را تنها چندین سال هست که شروع کرده اما به خاطر تناسب اندام و زیبایی چهره اش، تبدیل به یکی از مشهورترین و پردرآمدترین مدلهای سال شده هست. از فعالیت هاي او با شرکت هاي معتبر می‌توان به «H&M»، «Dressbarn» و «Lane Bryant» اشاره کرد.

مطالب مشابه را ببینید!