ترسناک ترین مصاحبه شغلی دنیا توسط LG

ترسناک ترین مصاحبه شغلی دنیا توسط LG

کلیپ دوربین مخفی LG

متقاضیان استخدام در ال جی الکترونیکز در شیلی، با شوخی بیرحمانه ای که این شرکت روی آنها اجرا کرد، تا حد مرگ ترسیدند و این شوخی تبدیل به یک تبلیغ تلویزیونی جالب شد.
ال جی برای تبلیغ تصاویر شبه واقعی تلویزیون “اولترا اچ دی ۸۲ اینچی” خود، یک دفتر استخدام تقلبی درست کرد و یکی از این تلویزیون ها را پشت جایی که قرار بود پنجره قرار داشته باشد، جاسازی کرد. متقاضیان کار – که دو زن و دو مرد بودند – در این دفتر مصاحبه شدند و از آنها بطور مخفی فیلمبرداری شد.
ترسناک ترین مصاحبه شغلی دنیا! +عکس در شروع مصاحبه همه چیز کاملاً نرمال به نظر می رسد، مصاحبه کننده و متقاضی دست می دهند و رزومه متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد. طولی نمی کشد که منظره شهر که از پنجره پیداست تغییر می کند، آسمان آبی سیاه می شود و شهابسنگی از میان ابرها دیده می شود که به زمین نزدیک می شود و به شهر اصابت کرده و انفجاری رخ می دهد.
ظاهراً تصاویر و صدای این حادثه آنقدر رئالیستیک است که هر چهار متقاضی به حد مرگ می ترسند و از دیدن انفجار و نابود شدن شهر، هل می شوند و جیغ می زنند. اول اتاق تاریک می شود و متقاضیان که اصلاً شکی به این شوخی نبرده اند دقایقی در تاریکی می مانند. ترسناک ترین مصاحبه شغلی دنیا! +عکس وقتی اتاق دوباره روشن می شود، در باز می شود و تیم LG که این شوخی را ترتیب داده اند وارد می شوند و به قربانی این شوخی تبریک می گویند.
واکنش ها متفاوت است، بعضی از آنها جیغ و فریاد می زنند و بعضی دیگر جنبه جالب و خنده دار قضیه را می بینند و خدا را شکر می کنند که چنین فاجعه ای رخ نداده است.
شوخی بیرحمانه ای است که البته برای تبلیغ تلویزیون های اولترا اچ دی ال جی بسیار مؤثر است.
این مدل بازاریابی prankvertisement نام دارد و از زمانی که ویدئوی آن روی یوتیوب منتشر شده، بیش از ۷۰۰ هزار بار مشاهده شده است.

برای مشاهده کلیپ اینجا کلیک کنید

مطالب مشابه را ببینید!