مرد جوان به دلیل نگهداری از مادرش تبدیل به زن شد! +عکس

مرد چینین که تبدیل به زن پرستار شد

مرد جوان به دلیل پرستاری کردن از مادرش همیشه لباس زنانه می پوشد. او به دلیل خواهرش این لباس های زنانه را به تن می کند و فکر می کند مادرش وقتی او را با لباس های زنانه می بیند بسیار آرام می شود. چند سال پیش خواهر این مرد از بین رفت و مادرش به بیماری های روانی مبتلا شد، به همین دلیل مرد لباس های خواهرش را به تن کرد تا مادرش کمی آرام شود و حضور خواهرش را حس کند.

 

مرد جوان به دلیل نگهداری از مادرش تبدیل به زن شد

عکس مرد چینی که به زن تبدیل شد

 

مردی که نامش منتشر نشده هست با انتشار کلیپ کوتاهی از خود در مورداینکه سالهاست لباس زنانه شبیه لباس خواهر فوت شده اش را میپوشد گفت.این مرد چینی ماجرای خود را آن گونه آغاز کرد که :سالها پیش خواهرم را از دستدادم مادر پیرم به علت غم از دست دادن دخترش دچار افسردگی شده بود

و در حالابتلا به مشکلات روانی بود تا این که تصمیم گرفتند راهی برای درمان او پیشبگیرمبرای همین تصمیم گرفتم جای خالی خواهرم را برای او پر کنم و از همانروز لباسزنانه بر تن کردم. این مرد چینی که هنوز ازدواج نکرده هست بدونتوجه به نظرات دیگران این سبک لباس را برتن می‌کند تا مادرش را بازهم شاد ببیند.

همچنین :

عکس های بازیگر زن ایرانی که مرد شد! (پس از تغییر جنسیت)
مراحل تغییر جنسیت پسر و تبدیل شدن به زن در سه سال +کلیپ

مرد جوان به دلیل نگهداری از مادرش تبدیل به زن شد

این مرد خودش را برای دلخوشی دادن به مادر تبدیل به زن کرد

مرد جوان به دلیل نگهداری از مادرش تبدیل به زن شد

مرد جوان تبدیل به زن شد

 

او در ادامه میگوید:اینکار را برای مادرم انجام میدهم و از آن به هیچوجه ناراحت نیستم ، هرکس به نظرش این رفتار عجیب هست خیلی راحت میتواند به من و پوششم نگاه نکند.در بخشی از فیلم پیرزنبا دست به مرد چینی اشاره می‌کند و می‌گوید این دختر من هست.

مرد جوان به دلیل نگهداری از مادرش تبدیل به زن شد

داستان این مرد چینی و کلیپ منتشر شده از او در کمتر از چندروز ۴.۵ میلیون بار در کشور چین بازدید خورد و نظرات و پیام هاي مثبتی دریافت کرد.

مرد جوان به دلیل نگهداری از مادرش تبدیل به زن شد

تبدیل شدن به زن برای پرستاری از مادر

مرد جوان برای نگهداری از مادرش تبدیل به زن شد

مطالب مشابه را ببینید!