این دختر هندی مدال شجاعت گرفت +تصاویر

این دختر هندی مدال شجاعت گرفت

Laxmi دختر 26 ساله ای است که در سن 15 سالگی به دلیل جواب رد دادن به خواستگار مورد اسیدپاشی قرار گرفت و چهره اش کاملا سوخت.این دختر حامی ززنانی که مورد هجوم اسیدپاشی قرار گرفته اند است.

عکس های دختر هندی شجاعی با صورت سوخته

هر ساله حدود 1000 حمله اسیدپاشی در هند صورت می گیرد. « Laxmi» یکی از قربانیان اسیدپاشی است، او زمانی که تنها 15 سال داشت، به دلیل جواب منفی به خواستگار 17 ساله اش، مورد حمله او قرار گرفت. اکنون او 26 ساله و حامی زنانی است که مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفته اند و قرار است امسال مدل یکی از برندهای معروف لباس هند شود و چهره شجاعت خود را به نمایش بگذارد.

او می گوید: «مردم، بازماندگان این حملات را قربانی می دانند، اما من می خواهم از این طرز فکر خارج شویم. مدل این برند لباس شدن، برای من فرصتی است که الگویی برای زنان مثل خودم باشم تا علیرغم ظاهر فیزیکی خود، اعتماد به نفس و شجاعت حضور در اجتماع را از سر گیرند. هم چنین سکویی است برای من تا به همه مجرمان، این پیام را اعلام کنم که زنان شجاعت خود را از دست نمی دهند، حتی بعد از اینکه مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفتند و زیبایی ظاهری خود را از دست دادند. من کم کم چهره خودم را نشان می دهم و زنان مثل من هم خواهند دید که اگر من توانستم چرا آنها نتوانند!»

این دختر هندی مدال شجاعت گرفت
این دختر هندی مدال شجاعت گرفت این دختر هندی مدال شجاعت گرفت

عکس های دختری که مدال شجاعت گرفت

مطالب مشابه را ببینید!