رئیس جمهور ترکیه جوانی را از خودکشی نجات داد

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه که در حال برگشت از نماز جمعه بود جان فردی را که در حال خودکشی بود نجات داد.

اردوغان پس از اینکه از نماز جمعه برمیگشت  در حال عبور از بخش آسیایی استانبول به بخش اروپایی بود که هنگام گذر از روی پل بسفر متوجه تلاش جوانی برای خود کشی شد.رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه روز جمعه در حال عبور از پل مشهور تنگه بسفر،جان جوانی که برای خودکشی قصد پرتاب خود از روی این پل مشهور متصل کننده دو بخش ترکیه را داشت ، نجات داد و قول کمک به او داد.

رئیس جمهور ترکیه جوانی را از خودکشی نجات داد

ماجرا ازین قرار بود که رجب طیب اردوغان بعد از اقامه نماز جمعه در حال عبور از بخش آسیایی استانبول به بخش اروپایی بود که هنگام گذر از روی پل بسفر متوجه تلاش جوانی برای خود کشی شد.رسانه های ترکیه عصر روز جمعه فیلمی را پخش کردند که نشان می داد، محافظان اردوغان به این جوان که در حال خودکشی بود نزدیک شده و می گویند رئیس جمهور می خواهد شما را ببیند.

 

این مرد که میخواست خودکشی کند با شنیدن قول اردوغان و آمادگی وی برای رسیدگی به مشکلات او از خودکشی منصرف شده و با نظارت محافظان خود را به خودروی اردوغان رساند.این مرد که اهل شهرستان سییرت در شرق ترکیه است، به دلیل مشکلات جدی خانوادگی دچار اختلال اعصاب شده و قصد خودکشی داشت.

رئیس جمهور ترکیه جوانی را از خودکشی نجات داد

به گزارش آناتولی، اردوغان بعداز گفت و گو با این جوان به همراهان خود دستور داده است تا به فوریت به مشکلات او رسیدگی شود.پل بسفر گرچه برای عبور عابرین ممنوع است ولی هراز گاهی شاهد چنین حوادثی می شود که بازتاب خبری گسترده دارد.

رئیس جمهور ترکیه جوانی را از خودکشی نجات داد

این یکی از دو پل روی تنگه بسفر است که بخش آسیایی و اروپایی استانبول را به هم وصل می کند. پل سومی نیز بر روی این تنگه در حال ساخت است.

مطالب مشابه را ببینید!