دو خواهر بدون گواهینامه از بین رفتند

تصادف

فرمانده پلیس راه استان بوشهر از مرگ دو خواهر جوان در یك تصادف رانندگی خبر داد.

 

سرهنگ كشكولی در گفت و گو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره گفت: در پی كسب خبری از سوی مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر برخورد دو دستگاه پژو ۴۰۵ در یكی از محورهای شهرستان «دشتی» ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده پلیس راه استان بوشهر ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد كه دو خودرو پژو ۴۰۵ كه رانندگی یكی از آنان را دختری ۱۷ ساله و بدون گواهینامه با هویت «فاطمه» بر عهده داشت، با خودروی پژو دیگری به شدت برخورد كرد.

 

كشكولی با بیان اینكه در جریان این حادثه فاطمه ۱۷ ساله و خواهرش به هویت «سمیه» به شدت مجروح شد و در حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده اند به ایسنا گفت: راننده دیگر پژو ۴۰۵ نیز كه «علی» نام دارد به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

 

وی انحراف به چپ از مسیر اولیه از سوی ۴۰۵ حامل دو خواهر جوان را علت اصلی این حادثه برشمرد.

 

فرمانده پلیس راه استان بوشهر با اشاره به نداشتن گواهینامه توسط این دختر خاطر نشان كرد: ماموران پلیس راهور به شدت با رانندگانی كه فاقد گواهینامه هستند برخورد خواهد كرد اما این كافی نیست و لازم است كه خانواده ها نیز در صورتی كه فرزندانشان فاقد گواهینامه هستند یا از مهارت آنان در رانندگی باخبرند اجازه رانندگی به آنان را ندهند./ایسنا

مطالب مشابه را ببینید!