کارهای عجیب و غریب زیر آب +عکس

دنیای زیرآب بسیار زیبا و جذاب است و هنوز بسیاری از زیبایی های آن نیز کشف نشده است. البته گاهی اوقات انسان ها دنیای زیبا را عجیب نیز می کنند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، دنیای زیر آب یکی از زیباترین مکان هایی است که هنوز بخش عظیمی از آن کشف نشده است. در زیر آب دنیای بی کرانی از ماهی و موجودات زیبا و حتی ابتکارات عجیب انسان ها وجود دارد. تا به حال در نقاط مختلف دنیا اتفاقات و کارهای عجیبی زیر آب انجام شده است.

طراحی زیر آب

عجایب زیر آب
عجایب زیر آب

یکی از مسابقه های جالب و هیجان انگیزی که هز ساله در سواحل فلوریدا انجام می شود طراحی کدو تنبل زیر آب است. در این مسابقه شرکت کننده ها لباس غواصی به تن کرده و تا عمق 15 مری پایین می روند. آن ها در این عمق بایدبتوانند زیباترین کدو تنبل را طراحی کنند و آن را به شکل های زیبا در آورند.  این مسابقه شاید به نظر بسیار جالب باشد اما به علت فشار آب در آن عمق یکی از سخت ترین مسابقه های زیر آبی است.

جلسه زیر آب

 دنیای زیر آب , عجایب زیر آب

در سال 2009 تعدادی از مقامات مالدیو به علت گرمایش زمین جلسه ای را زیر آب برگزار کردند و در آنجا طرح هایی را برای مقابله با این پدیده جهانی به امضا رساندند. در این جلسه هیچ چیز کم نبود و تمام میزهای کار و وسایل روی میز به زیر آب منتقل شده بود. این جلسه در عمق 10 متری آب برگزار شد.

تنیس زیر آب

 دنیای زیر آب , عجایب زیر آب

چندی پیش در آکواریم اصلی شهر لندن اتفاق بسیار جالبی رخ داد که در ان کوسه ها شروع به تنیس بازی با یک انسان در زیر اب کردند. در این رویداد که به خاطر معرفی کوسه ها ترتیب داده شده بود یک مرد با امکانات کامل تنیس شروع به تنیس بازی در زیر آب و در کنار کوسه ها کرد. البته او از این آکواریم سالم بیرون آمد ولی نام او مشخص نشد.

شمشیرخوری زیر آب

در سال 2007 یکی از شعبده بازهای معروف به نام “دن مییر” توانست اولین کسی باشد که زیر آب و در درون تانکر کوسه ها یک شمشیر را میخورد. او مهارت بسیار زیادی درانجام این کار دارد اما اینکه این کار را زیر آب انجام دهد بسیار عجیب بود. در این برنامه او یک شمشیر 60 سانتی متری را کاملا در دهان خود جای داد.

هاکی زیر آب

 دنیای زیر آب , عجایب زیر آب

یک از ورزش های کمتر شناخته شده دنیا است که زادگاه اصلی آن انگلستان است. این ورزش را که به هاکی زیر آب مشهور است تعدادی از غواضان دوره 1950 برای اینکه در زمستان بتوانند بدنی ورزیده داشته باشند ایجاد کردند. در این ورزش هدف اصلی میزان حبس نگه داشتن نفس است. برای این بازی یک توپ یک کیلو گرمی در انتهای استخر قرار دارد و غواصان باید آن را روی زمین به سمت دروازه حریف سر دهند.
منبع:yjc.ir

مطالب مشابه را ببینید!