انتقام اینترنتی یک خانم از همکارش

پليس فتاي استان خراسان رضوي زن جواني را که به قصد انتقام از همکار خود با سرقت عکسهاي خصوصي و خانوادگي اش از رايانه محل کار، آنها را در اينترنت انتشار داده بود، دستگير کرد.
انتقام اینترنتی

به گزارش جام‌جم، رسيدگي به اين پرونده هفته گذشته در پي شكايت زني مبني بر اين كه فرد يا افرادي با سرقت عكس‌هاي خصوصي و خانوادگي او آنها را در شبكه اجتماعي فيس‌بوك انتشار داده‌اند، در دستور كار پليس فتاي استان خراسان رضوي قرار گرفت.

شاكي گفت: از يك سال و نيم پيش عضو يك شبكه اجتماعي در اينترنت شدم و با افرادي نيز ارتباط اينترنتي داشتم. چند روز پيش يكي از دوستانم با من تماس گرفت و اطلاع داد كه تعدادي از عكس‌هاي خصوصي‌ام در يكي از شبكه‌هاي اجتماعي انتشار يافته و متني نامناسب در زير آن نوشته شده است.

وي اضافه كرد: با شنيدن اين خبر به بررسي آن پرداختم و متوجه شدم گفته‌هاي دوستم صحت دارد. نمي‌دانم چه كسي اين عكس‌ها را در اينترنت انتشار داده و زندگي‌ام را به مخاطره انداخته است.

در اين مرحله ماموران فتا با اطلاعات به دست آمده جستجو براي دستگيري مزاحم اينترنتي را آغاز كردند تا اين كه در ادامه متوجه شدند كسي كه عكس‌هاي خصوصي شاكي را در شبكه اجتماعي انتشار مي‌دهد، از كاربران اداره‌اي است كه شاكي در آنجا كار مي‌كند.

ماموران به جستجوي خود در اين زمينه ادامه دادند تا اين‌كه دو روز پيش متهم را كه يكي از همكاران شاكي بود، شناسايي كردند.

دستگيري زن كارمند

بنابراين با هماهنگي قضايي، زن كارمند به اتهام سرقت عكس‌هاي خصوصي همكارش و انتشار آنها در شبكه اجتماعي دستگير شد.

متهم زن در بازجويي مقدماتي ابتدا به تناقضگويي پرداخت و ادعا كرد با شاكي اختلافي نداشته و نمي‌داند چه كسي براي او ايجاد مزاحمت كرده و به اشتباه دستگير شده است.

تحقيقات دراين‌باره ادامه داشت تا سرانجام متهم اعتراف كرد به دليل حسادت زنانه‌اي كه به همكارش داشته، او را به دردسر انداخته است.

متهم گفت: من و شاكي مدت‌ها بود باهم همكار بوديم،‌ اما مديرمان جايگاه بالاتري به او داد. از همان موقع از همكارم كينه به دل گرفتم و درصدد انتقام از او بودم. و به همين دليل با سرقت عکس هاي وي آن را در يکي از شبکه هاي اجتماعي اينترنت منتشر کردم./جام جم انلاین

مطالب مشابه را ببینید!