زمانی ادل آهنگ های دزدی را اجرا می کرد!

ادل

زمانی که Adele آلبوم مشهورش، ۲۱، را در ژانویه ۲۰۱۱ به بازار داد، کمتر کسی پیش بینی می کرد که این آلبوم به یکی از موفق ترین آلبوم ها در صنعت موسیقی تبدیل شود،

با فروش ۲۲ملیون کپی از این آلبوم، برگزیده شدن ۶ آهنگ سولو آلبوم در جدول ۱۰۰ آهنگ بر تر Billboard و برنده شدن ۶ گرمی شامل بهترین آلبوم، بهترین ضبط صدا و بهترین آهنگ سال.

در بهار سال ۲۰۱۰، ادل و گروه موزیسین ریک رابین (رکوردر امریکایی) برای ضبط اولین آهنگ های ادل به استودیوی Malibu رفتند. در دوره دو هفته ای کار، گروه ادل از بریدن آهنگ های دیگر در کار هایش استفاده می کرد، برای مثال قسمتی از آهنگ Gospel_tinged (Scream) که ساخت خواننده امریکایی Timbaland است در آهنگ «Some one Like You» استفاده شده.

ریک رابین می گوید: صدا و خوانندگی ادل بسیار عالی بود و در همان اولین ضبط، صدا کامل و بی نقص بود.

زمانی که رابین اعلام کرد که آهنگ ها به خوبی ضبط شده و آماده اند، ادل مخالف بود و قسمت گم شده ای را در آهنگ هایش حس می کرد، برای همین تصمیم به ضبط دوباره گرفته شد. این بار حس خاصی در خواندن ادل، مخصوصاً در آهنگ های «Rolling in the Deep»، «Some one like you»، «Rumour has it» و «Set fire to the rain» محسوس شد.

ادل در آخر کار تمام کارهای رابین، بجز چهار تا از آن ها را دور می ریزد و شروع به ساخت مجدد آهنگ ها می کند. این کار ادل بسیار برای اعضای گروه عجیب بود ولی در آخر نتیجه بهتری داد و آلبوم ۲۱ را به یکی از موفق ترین آلبوم های تاریخ صنعت موسیقی تبدیل کرد.

نوشته های مشابه