گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / مهناز افشار هلال احمری شد
loading...

مهناز افشار هلال احمری شد

مهناز افشار هلال احمری شد 

مهناز افشار، هلالی شد

مهناز افشار بازیگر مطرح سینمای ایران ، حمایت خود را از برنامه‌ها و طرح‌های داوطلبی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، مهناز افشار گفت: دیدن محرومیت‌ها و کاستی‌های کودکان در برخی از نقاط دورافتاده کشور ، بسیار رنج‌آور است و باید گفت کارهایی که تاکنون در این سازمان برای کمک‌رسانی و یاری اقشار نیازمند انجام گرفته است، قابل تقدیر است.

وی بر لزوم فرهنگ سازی و تداوم انجام چنین کارهایی را از سوی هنرمندان و سایر چهره‌های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و … تاکید کرد و ادامه داد: کمک های مقطعی چنان که باید و شاید موثر نیست و باید کاری کرد که منتج به حل مشکلات و هر آنچه که جامعه به آن نیاز دارد ، شود اگر چه که این اتفاق شاید در آیندهای دور بیفتد.

افشار با ابراز خرسندی از عضویت داوطلبانه در هلال‌احمر، افزود: به رغم وجود شایعات و انتقادهای موجود در جامعه که انجام کارهای خیریه از سوی هنرمندان را شعارزده و تبلیغاتی می پندارند، من اعتقاد دارم باید از همه توان خود و کمک گرفتن از توانمندان، در قدم اول کاری برای میهن و در قدم بعدی اقدامی برای مردم کشور به ویژه کودکان و دانش آموزان مستعد کرد چرا که کودکان و مسائل آنان برای من از اهمیت خاصی برخورداراست و در واقع آینده سازان کشور محسوب می شوند.

گفتنی است مهناز افشار با تکمیل فرم عضویت، آمادگی خود را برای ارائه کمک در زمان حادثه و شرایط عادی با اهدای خون، کمکهای نقدی و غیرنقدی، خدمات فرهنگی اجتماعی و فعالیت در گروه‌های هدایت و مشارکت در جمعیت هلال‌احمر اعلام کرد.

loading...

3 دیدگاه ها

  1. این عذاب وجدانم حالیشه که مهریش 22 میلیارده؟!!

  2. به تو چه ربطی داره که مهریش چقدره؟یه دختر معمولی وعامی میگیره 4000تا سکه مهر میکنه این که مهناز افشاره و هنرپیشه ای که میلیونها طرفدار داره البته مهریه ارزش زن وهدیه به زن هست ودلیل نمیشه که بخاطر خودخواهی اینکارو کرده باشه حتی ممکنه خود پسره این مهر که شما میگید رو براساس ارزش مهناز افشار بهش هدیه داده همین.

  3. هدیه روحانی

    به نظر من ارزش مهناز افشار از 22 میلیارد هم بیشتره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *