گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / نظر مهناز افشار در باره ديدار با رييس‌جمهور
loading...

نظر مهناز افشار در باره ديدار با رييس‌جمهور

نظر مهناز افشار در باره ديدار با رييس‌جمهور

هنرمندان منتظر دومین اقدام هنری دولت هستند
نظر مهناز افشار در باره ديدار با رييس‌جمهور

يك بازیگر سینماي ايران گفت: دولت یازدهم با نام تدبیرو امید مزین شده و من نام این دولت را رنگین کمان می‌گذارم.

مهناز افشار در گفت گو با ایرنا افزود: دولت با گشودن خانه سینما نخستین امید را به اهالی فرهنگ و هنر بازگرداند و اکنون منتظریم تا تکلیف ارکستر سمفونیک مشخص شود و با احیای مجدد آن خیالمان راحت خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه مشکلات در عرصه هنر بسیار زیاد است و سردی و غمگینی بر این حوزه مستولی شده است، افزود: نمی توانیم از دکتر روحانی انتظار داشته باشیم که به سرعت همه مشکلات را حل کند. بازیگر فیلم برف روی کاج ها تاکید کرد: ما اهالی هنر وظیفه داریم که در برابر اقدامات دولت صبور باشیم.

افشار ادامه داد: سخنان رییس‌جمهوری در جمع اهالی هنر یک ویژگی مهم داشت و آن این بود که مطالب شب گذشته وی با سخنان توامان روزهای آغازین دولت و پیش از انتخابات تفاوتی نکرده بود. افشار نگاه خود به دولت یازدهم را این گونه توصیف می‌کند: این دولت نام خود را تدبیر و امید گذاشته است و من نیز نام رنگین کمان را بر آن می‌گذارم.

 

وي با بیان اینکه باید در کنار هم با هر سلیقه و نگاهی که داریم با صلح زندگی کنیم تصریح کرد: سینما و هنر متعلق به یک نوع نگاه نیست بلکه به همه باورها و نگاه‌ها در کشورمان تعلق دارد.

loading...

اولین دیدگاه

  1. چرا این قدر این خانوم حواس پرت میزنه؟! معلومه اصلا اطلاعات درستی نداره. خانه سینما رو که این دولت باز نکرد! همون خبرنگاری که با ایشون مصاحبه میکرده بهشون یاد آور نشده که نامه ی بازگشایی خانه سینما رو احمدی نژاد نوشت نه رئیس دولت یازدهم؟!؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *