داستان سریال جزر و مد و عکس بازیگران Medcezir

داستان سریال جزر و مد

سریال جزر و مد داستان سریال ترکی Medcezir

اونروز به زندگی آروممون یه بمب افتاد … و از اون روز دیگه هیچ چیز مثل سابق نشد . یامان پسری از خانواده ای ساکن پایین شهر طی شرارت برادرش یک شب رو در بازداشتگاه میگذرونه . با حکم دادگاه برادرش به حبس محکوم میشه و یامان آزاد میشه . وکیلی به اسم سلیم که زیر سایه همسرش ثروت زیادی داره همیشه پرونده هایی که مربوط به مشکلات اجتماعی حوونا میشه رو برمیداره و این بار هم شانس با یامان یار میشه و سلیم از یامان خوشش میاد و وقتی میفهمه یامان مشکل خانوادگی داره و از خونه طرد شده هرطوری هست اونو به خونه خودش میبره . تو همسایگی خونه سلیم در بالای شهر دختری خوشگل به اسم میرا با خونوادش زندگی می کنه و دوستی شیطنت باز به اسم ایلول داره . عشقی که بین یامان و میرا به وجود میاد همه چیز رو تغییر میده و دیگه هیچ چیز برای یامان و میرا و حتی اطرافیانشون مثل سابق نخواهد بود ….

داستان سریال جزر و مد

جزر و مد (به ترکی استانبولی: Medcezir) سریالی است که از سپتامبر ۲۰۱۳ پخش خود را از شبکه استار تی‌وی ترکیه آغاز کرد. این مجموعه اقتباسی از سریال آمریکایی او. سی است. در ماه آگوست، سازنده سریال او. سی شرکت وارنر برادرز، به استانبول رفته، و از محل فیلمبرداری سریال بازدید کرده است. وی از نحوه انتخاب بازیگران و تغییرات ایجاد شده در فیلمنامه اعلام رضایت کرد؛ و افزود “فکر می‌کنم نسخهٔ ترکی سریال او. سی حداقل به اندازهٔ نسخهٔ اصلی خوب خواهد بود.” قسمت اول این سریال در رده‌بندی بین ۱۰۰ برنامه در رتبهٔ نخست قرار گرفت و نشان داد مسیر درخشانی در پیش دارد.

شخصیت‌های سریال

شخصیت‌های اصلی

 • یامان کوپر چاغاتای اولوسوی، جوان باهوشی از پایین شهر و محله توزلودره (به ترکی به معنای دره خاکی) است که در خانه‌ای پرماجرا بزرگ شده است. پدر آن‌ها را سال‌ها پیش ترک کرده و از آن زمان دیگر با هم ملاقات نداشته‌اند. او با مادر، برادر و ناپدری اش زندگی می‌کند.
 • میرا بیلیجه سرنای ساری کایا، دختر بزرگ فاروق و سوده، ثروتمند و زیبا. میرا سال هاست با اورکون جوان اوغلو، تک فرزند تاجری بزرگ، دوست است؛ و از روز اول هر کس می‌داند که آن‌ها با هم ازدواج خواهند کرد. اما میرا می‌داند که دنیا به اندازهٔ آنچه در اطراف او اتفاق می‌افتد زیبا نیست؛ و برای یک رابطهٔ احساسی عمیق خیال پردازی می‌کند… یک عشق بزرگ! میرا با پدر، مادر و خواهر کوچکترش برن زندگی می‌کند.
 • سلیم سرز باریش فالای از یک خانوادهٔ فقیر، با تلاش و پشتکار درس خوانده و نهایتاً وکیل موفق و پر آوازه ای شده و برای خودش زندگی خوبی دست و پا کرده. از ابتدای دانشگاه با اندر آشنا شده، و زندگی عاشقانه و آرامی دارند. صاحب یک پسر به نام مرد نیز می‌باشد.
 • اندر کایا سرز مینه توگای، دختر معمار بزرگ، عاصم شکیپ کایا که ملقب به آقای عشق است و خودش هم یک معمار موفق است. سال اول دانشگاه، عاشق سلیم شد. اندر که تا آن روز قدرت را تنها در پول می‌دید، تحت تأثیر سلیم و زندگی معمولی او قرار می‌گیرد؛ و پس ار مدت کوتاهی از آشناییشان با وجود مخالفت شدید پدرش، آقای عشق، با سلیم ازدواج می‌کند. بعد از مدتی پسرشان مرد (به ترکی مرت) را به دنیا می‌آورد و به سختی به درس خواندن ادامه می‌دهد. مینه توگای در فصل دوم از ادامهٔ همکاری با گروه انصراف داد.
 • مرت (تلفظ ترکی مرد) عاصم سرز تانر اولماز تنها پسر خانواده سرز که در ناز و نعمت بزرگ شده. بسیار باهوش است، در کودکی چون با هم سن و سال‌هایش ارتباط برقرار نمی‌کرد. به سمت بزرگ‌ترها کشیده شد. مرد در تنهایی خود داستان مصور می‌کشد و با قهرمانان آن‌ها دوست می‌شد. از کودکی عاشق ایلول است، ولی ایلول او را جدی نمی‌گیرد.
 • ایلول بلوتر هازر ارگوچلو بهترین دوست میرا، ایلول هم مثل میرا لای پر قو بزرگ شده، و فکر می‌کند دنیا به اندازهٔ دنیای آن‌ها زیباست؛ و به جز محله ای که در آن زندگی می‌کند و مسایل آن به هیچ چیز اهمیت نمی‌دهد. با امکاناتی که خانوده اش برایش فراهم می‌کنند زندگی خوبی دارد؛ و دختر بسیار پر انرژی و فعالی است. اما در کودکی مادرش را از دست داده است. پدرش جراح زیبایی است.

شخصیت‌های مکمل

 • سوده بیلیجه شبنم دونمز زنی بسار زیباو شیک، که زندگی سخت و فقیرانهٔ گذشته اش و انسان‌های مربوط به آن دوران را کاملاً فراموش کرده و با مردی ثروتمند ازدواج کرده است تا بتواند خیال‌هایش را به واقعیت تبدیل کند. سوده مورد توجه همه، به خصوص مردهای جوان است و خودش این مسئله را خوب می‌داند.
 • فاروق بیلیجه مورات آیگن همسر سوده، زمان مدرسه عاشق اندر بوده، و مدتی با هم دوست بودند. خانواده بیلیجه و سرز با هم همسایه دیوار به دیوار هستند.
 • برن بیلیجه میرای دانر خواهر میرا، دختری با شیطون و فضول است.
 • ارکون جیوان اوغلو متین آکدولگر دوست دوران بچگی میرا، که هم اکنون رسماً دوست پسر میرا هم هست. اصلاً از یامان خوشش نمی‌آید؛ و برای دور کردن او از میرا هر کاری می‌کند.
 • بوراک دنیز در نقش آراس
 • عاصم شکیپ کایا (آقای عشق) جان گورزپ پدر اندر و صدف، مردی ۶۰ ساله و بسیار قدرتمند. علاقه‌مند به زنان زیبا و جوان.
 • صدف کایا دفته کایالار خواهر کوچک اندر. زمانی که اندر و فاروق دوست بودن، فاروق هم دلباخته صدف بوده است. زنی بسیار پر انرژی و خوش گذران.
 • نادر باکتیر اوغلو (تورونچ نادر) کورشات آلنیاچیک، یکی از دشمنان پدر یامان و کنان. زن و همسرش را به خاطر او از دست داده، به همین خاطر قصد انتقام دارد.
 • کنان کوپر علی آکسووز برادر بزرگ یامان، ابتدای داستان یک ماشین لوکس و گران‌قیمت را می دزد و خود و برادرش را در دردسر می‌اندازد.
 • نوین کوپر سیبل تاشچلاوغلو مادر یامان و کنان، همسر حسن. با وجود عدم توافقش و ناسازگاری با حسن، مجبوراً همچنان به ازدواج خود ادامه می‌دهد.
 • حسن جنک کانگز ناپدری یامان و کنان، فردی بسیار پول دوست، که برای به دست آوردن پول فرزندخوانده‌هایش را به راحتی می‌فروشد.

 

 

همچنین :

خلاصه قسمت آخر سریال جزر و مد

عکس بازیگران سریال جزر و مد

عکس های یامان در سریال جزر و مد

عکس های میرا در سریال جزر و مد

عکس های اورکان در سریال جزر و مد

عکس های برن در سریال جزر و مد

عکس های کنان در سریال جزر و مد

دانلود تمام آهنگ های سریال جزر و مد

دانلود آهنگ سریال جزر و مد با صدای تویگار ایشیکلی

مطالب مشابه را ببینید!