مجله تاپ‌ناز‌

نشانه های عشق پنهانی + شناخت افرادی که عاشق شما شده اند

شاید تصور کنید که اینکه متوجه عشق فردی دیگر نسبت به خود شوید، کار سختی است ولی باید بدانید که با شناخت نشانه های عشق پنهانی، خیلی راحت می توانید احساسات فردی را نسبت به خود حدس بزنید و از عشق او با خبر شوید.

متوجه شدن اینکه آیا کسی عاشق شما شده است کار خیلی سختی نیست، برای این منظور باید چشمان خود را خوب باز کنید و علائم این عشق را مشاهده کنید، اگر شما چندین نشانه را دیدید مطمئن باشید که فرد مورد نظر عاشق شما است و به شما علاقمند است. در ادامه با نشانه های عشق پنهانی آشنا می شوید.

نشانه های عشق پنهانی چیست؟

بیشتر مردم بر این باور هستند که خیلی سخت می شود تشخیص داد که فردی عاشق آنها شده است، ولی باید بدانید این موضوع کار سختی نیست و با کمی دقیق بودن و توجه به زبان بدن افراد می تواند حقایق زیادی را بدون اعتراف فرد متوجه شد. باید توجه داشته باشید که فقط یک نشانه برای پی بردن به عشق پنهانی و اینکه فردی شما را دوست دارد یا نه کافی نمی باشد، به مین دلیل همیشه به دنبال نشانه های بیشتری باشید تا احساسات واقعی و مخفی یک فرد را متوجه شوید.

در بعضی از موارد اگر فردی به دیگری علاقمند باشد و به نوعی عاشق او شود، نمی توانید مستقیم این موضوع را منتقل کند، حداقل تا موقعی که از حس طرف مقابل خود مطمئن نباشد. ضمیر ناخودآگاه فرد عاشق دائم در حال فرستادن نشانه هایی به سوی معشوق خود است که این نشانه ها علاقه او را نشان می دهد. در این مطلب با نشانه های عشق پنهانی و نشانه های ضمیر ناخودآگاه افراد که خیلی ساده قابل فهم است و شما با آنها می تواند تشخیص دهید که فردی عاشق شما شده است یا نه، آشنا می شوید.

ملاقات های تصادفی زیاد

تکرار ملاقات تصادفی یکی دیگر از نشانه های عشق پنهانی است. ملاقات های پرتکرار احتمالا تصادفی نیست و فرد مورد نظر شما زمان بندی های خود را طوری قرار می دهد که شما را در مکان هایی که رفت و آمد می کنید ببیند و بیشت در این مکان ها قرار بگیرد تا تصادفی شما را ببیند. اگر حس کردید که فردی را بیش از حد به صورت تصادفی ملاقات می کنید به حرکات دیگر او توجه کنید تا از علاقه او به خود مطمئن شوید.

 رفتار خوب با دوستان شما

داشتن رفتار محبت آمیز و خوب با دوستان شما و اهمیت دادن به آنها از نشانه های علاقه فرد به شما است، به خصوص اگر شخص مورد نظر در گذشته اهمیتی به این موضوع نمی داده است.

لغو کردن برنامه ها

چنانچه شخصی به دلیل دیدن شما برنامه هایش را لغو کند نشان دهنده علاقه او است، یعنی برای بودن با شما هر کاری را انجام می دهد و برای انجام کارهای مربوط به شما برنامه ها و کارهای خود را لغو می کند و یا تغییر می دهد.

زیر نظر گرفتن

فردی که به شما علاقه دارد همیشه سعی می کند که شما را در معرض دید خود نگه دارد و همیشه دیدش به سوی شما است، تا زا وضعیت شما در همه حال با خبر باشد و خیال او راحت باشد. اگر فردی به چشمان کسی به دفعات و در مدت طولانی نگاه کند یعنی می خواهد به آن شخص اجازه عاشق شدن بدهد.

علاقه مندی به سرگرمی های شما

یکی دیگر از نشانه های پنهان در حرکات افراد عاشق این است که او به سرگرمی های شما علاقه دارد و دوست دارد به آنها بپبوندد. مثلا اگر او بداند که به فیلمی خاص علاقمند هستید پیشنهاد تماشای آن را به شما می دهد.

فاصله خصوصی

وقتی که فردی به شخصی دیگر علاقه داشته باشد عاشق او می شود، میان خود و آن شخص فاصله خصوصی کمتری را انتخاب می کند، یعنی در مقایسه با دیگر افراد برای صحبت کردن با طرف مقابل خود از فاصله کمتری استفاده می کند. اگر کمی توجه داشته باشید می فهمید که شخصی که به شما علاقمند است نسبت به دیگران، در فاصله کمتری در کنار شما قرار می گیرد.

جهت گیری زاویه بدن

دیگر نشانه از عشق پنهانی و اینکه بفهمید کسی عاشق شما است یا خیر، جهت گیری زاویه بدن فرد است، فرد عاشق جهت بدنش را به سوی شما می کشاند حتی اگر فرد دیگری هم در جمع حضور داشته باشد و در حال صحبت با شخصی دیگر باشد. یعنی فرد طوری می ایستد که شانه هایش موازی شما و انگشتان پای او به سوی شما اشاره کند.

نشانه های عشق پنهانی

حرکت های مثبت بدنی

در زبان بدن حرکات مختلف وجود دارد که هر کدام نشان دهنده چیزی است، مثلا حرکت مالش یا خاراندن ابروها با انگشت که به این معنی است که شما چیزی را دوست دارید یا نسبت به آن نظر شما مثبت است. اگر فردی در زمان هایی که شما را می بیند این حرکات را انجام دهد نسبت به شما نظر مثبتی دارد و به شما علاقه دارد، پس به دنبال نشانه های دیگر در او باشید که عشق او به شما ثابت شود.

 ارتباط های متوالی

چنانچه فردی نسبت به شما حس داشته باشد برای کارهایی بی اهمیت و به بهانه های مختلف به سراغ شما می آید و به دنبال ملاقات با شما است. مصلا سوالاتی می پرسد که خودش از آنها مطلع است، حالا اگر آن فرد کمی باهوش باشد به دنبال دلایلی خوب برای ارتباط برقرار کردن با شما است، پس وقتی دیدید که فردی دائم به دنبال ارتباط برقرار کردن با شما است و این رابطه ها به مرور بیشتر می شود پس مطمئن باشید که او هدفی برای این ارتباط ها دارد.

 خوشحال بودن بی دلیل

لبخند زدن در زمان حرف زدن با شما، حتی اگر شرایط مناسب برای لبخند زدن وجود نداشته باشد دیگر نشانه از عشق پنهانی به شما است. فرد عاشق تلاش می کند در بیشتر موارد لبخندش را مخفی کند و دقیقا وقتی خود را لو می دهد که می خواهد لبخندش را پنهان کند و آثار آن را از روی صورت خود پنهان کند.

لبخندهایی که خیلی دیر محو شوند

اگر فرد شما را دوست داشته باشد و عشق او خالصانه باشد، وقتی در زمان صحبت با شما لبخند می زند، این لبخند به سرعت محو نمی شود و کمی روی صورتش می ماند. خنده های مصنوعی و سطحی به سرعت از روی صورت محو می شوند این در حالی است که لبخند عمیق و واقعی از ته دل است و خیلی دیرتر از روی صورت می رود. البته لبخند همیشه نشانه عشق نمی باشد ولی در بدترین حالت علاقه عمیق قلبی را نشان می دهد.

شادابی یا بی حوصله بودن

دیگر نشانه خیلی شاداب بودن در یک روز و برعکس در روز دیگر سرد و بی توجه بودن است. این موضوع یک دلیل ساده دارد، شخصی که به شما علاقه دارد از خود رفتارهای شادی نشان می دهد و وقتی که از شما پاسخی نگیرد دلسرد می شود و عقب نشینی می کند. پس وقتی یکی از اطرافیان شما یک روز با شما خیلی شاد و سرحال برخورد می کند و روز دیگر کم محلی می کند باید بدانید که او احساساتی نسبت به شما دارد و نشانه های منفی او به دلیل مخفی کردن کارهای مثبت که می کند است.

مطالب مشابه را ببینید!