مجله تاپ‌ناز‌

روش بزرگ کردن اندام های بدن با روغن زالو

یکی از خواص رون زالو، بزرگ کردن آلت تناسلی در مردان و بزرگ کردن سینه در زنان می باشد و همچنین باعث کاهش اختلال نعوظ، افزایش سایز سینه زنان و کمک به کنترل دیابت هم جزو فواید آن هستند. از دیدگاه طب سنتی روغن زالو باید روزی 2 بار استفاده شود.

خواص روغن زالو

آیا در مورد خواص روغن زالو به عنوان دارویی قوی برای درمان مشکلات نعوظ چیزی می دانید؟ برای حل مشکلات باروری در مردان روغن زالو به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند به صورت قابل توجهی طول آلت تناسلی مردان را افزایش دهد. قرن ها پیش، استفاده از زالو برای درمان بیماری های گوناگون رایج بود و بیشتر در هندوستان، یونان، امریکا و اندونزی و اروپا مورد استفاده قرار می گرفت. روغن زالو دارای خواص زیادی است که در این مطلب به این خواص اشاره می کنیم.

افزایش زمان نعوظ برای مردان

روغن زالو یک ابزار قدرتمند برای غلبه بر انزال زودرس است. روغن زالو مقدار زیادی نیتریک اکسید (NO) و هیرودین دارد که جریان خون را در دستگاه تناسلی افزایش می‌دهد. اکسید نیتریک می‌تواند به عنوان یک داروی ویاگرا عمل کند.

افزایش میل جنسی در زنان

زنانی که از کمبود میل جنسی یا تحریک جنسی بسیار کم رنج می‌برند می‌توانند مشکلات خود را با روغن زالو حل کنند. برای بیشترین تأثیر، روغن زالو باید روی واژن و اندام جنسی زنانه مالیده شود.

روش بزرگ کردن اندام های بدن با روغن زالو

درمان زخم‌

روغن زیتون دارای خواص ضد عفونی کننده و ضد التهابی است که به طور موثر زخم را درمان می‌کند. همچنین می‌تواند درد و سوزش ناشی از زخم را کاهش دهد. این کار توسط اجزای آن هیرودین و هیستامین انجام می‌شود. هر دوی آن‌ها به عنوان یک توسعه دهنده عالی عمل می‌کنند تا رشد سلول‌های جدید را تسریع کنند و در نتیجه موجب بهبود زخم شوند.

افزایش سایز سینه

برای زنانی با سینه کوچک روغن زالو می‌تواند شگفتی ایجاد کند. ماساژ دادن سینه به طور منظم با روغن زالو می‌تواند سایز آن‌ را افزایش دهد. بزرگ کردن و سفت کردن سینه از دیگر خواص روغن زالو است.

کاهش آکنه و لک‌های تیره

روغن زالو می‌تواند با ترمیم سلول‌های آسیب‌دیده‌ پوست و افزایش رشد سلول‌های جدید پوست، از جوش‌های صورت و لکه‌های تیره بر روی صورت جلوگیری کند. این ویژگی به خاطر داشتن حجم بالایی از مواد هیرودین و هیستامین است.

جلوگیری از اختلالات گردش خون

اگر گردش خون شما دچار اختلال شود ممکن است رنج بیماری‌های مختلفی مانند نفخ، میگرن، مشکلات قلبی عروقی، سرگیجه، مشکلات تنفسی و … متحمل شوید. روغن زالو می‌تواند به طور موثری تمام این مسائل را با ترویج گردش خون در کل بدن حل کند. کاربرد منظم آن می‌تواند خطر تمام این بیماری‌ها را از بین ببرد.

روغن زالو برای مو

یکی دیگر از خواص روغن زالو کمک به درمان مشکلات مربوط به ریزش مو است. درمان با روغن زالو برای معالجه طاسی، ریزش مو و سایر مسائل مربوط به آن از دیرباز رایج است. مشکلات مو به خاطر خون کثیف و یا رشد موجودات باکتریایی روی پوست سر ایجاد می‌شوند. روغن زالو می‌تواند خون آلوده را جذب کند و رشد هرنوع قارچی روی مو یا پوست سر را از بین ببرد.

تقویت سیستم ایمنی بدن

زالو دارای یک عامل مهارگر باکتری است. استفاده از روغن زالو بدن شما را قادر می‌سازد تا با بیماری‌ها مبارزه کند و در نهایت عملکرد سیستم ایمنی را بهبود بخشد. استفاده از آن اغلب توسط کارشناسان به مریضانی که از بیماری‌های مزمن نظیر ایدز و سرطان رنج می‌برند توصیه می‌شود.

جلوگیری از فشار خون بالا و سکته مغزی

با افزایش گردش خون در بدن می‌توان از فشار خون بالا و سکته مغزی جلوگیری کرد. روغن زالو دارای خواص ضد التهابی و ماده حیاتی هیرودین است که برای افزایش گردش خون و جلوگیری از لخته شدن خون در بدن مفید است. بنابراین، روغن زالو می‌تواند مانع از فشار خون شما و احتمال سکته مغزی شود. مطالعات همچنین آن را یک عامل بالقوه برای جلوگیری از بیماری‌های قلبی عروقی می‌دانند.

کنترل دیابت

اغلب با پیشرفت دیابت انتقال خون به انگشتان پا، مچ پا و ساق پا مسدود می‌شود و بسیاری از مردم مجبور به قطع پای خود می‌شوند. این روغن می‌تواند از علایم پیشرونده دیابت جلوگیری کند. روغن زالو دارای عوامل کنترل سطح قند خون در بدن است. ماده‌ هیرودین که درون روغن زالو هست خون را رقیق می‌کند و از لخته شدن آن جلوگیری می‌کند. افراد مبتلا به دیابت دارای خون غلیظ هستند، بنابراین هیرودین در زالو می‌تواند خون را رقیق کند و در نتیجه فشار بر قلب و سیستم قلبی و عروقی را کاهش دهد.

افزایش اندازه اندام تناسلی مردانه

یکی از مشهورترین خواص روغن زالو افزایش اندازه آلت تناسلی در مردان است. این روغن حاوی مواد هیستامین است که می‌تواند به عنوان یک توسعه دهنده عمل کند و اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد. محققان توانایی روغن زالو را برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان نیز ثابت کرده اند.

ترکیبات شیمیایی روغن زالو

 • نیتریک اکس ید : با تحریک اعصاب موجب تحریک میل جنسی شده و در اختلالات نعوظ مؤثر است. نیتریک اکسید عملکردی شبیه ویاگرا دارد.
 • هیرودین : خاصیت جلوگیری از لخته شدن خون را دارد و به عنوان رقیق‌کننده خون استفاده می‌شود.
 • هیستامین : در تقویت سیستم ایمنی بدن مؤثر است.
 • هیالورونیداز : می‌تواند مثل یک بی‌حس کننده عمل کند.
 • آنتی کلاژن : باعث بهبود گردش خون شده و روند پیری را به تأخیر می‌اندازد.

طرز فرآوری روغن زالو

سیستم فرآوری روغن زالو در مناطق مختلف متفاوت است. با این حال، فرآیند مشترک تولید روغن زالو به صورت زیر است:
 • اول از همه، زالو‌های بزرگ بالغ برای استخراج روغن زالو انتخاب شده و برای یک ماه بدون غذا نگهداری می‌شود تا اجزای خون در بدن زالو استریل شود.
 • بعد از انتخاب، آن‌ها به طور کامل برش و شسته داده می‌شوند.
 • سپس، زالو‌ها با ادویه‌جات مخلوط می‌شود و برای یک زمان طولانی بهم می‌خورد تا یک ترکیب کامل را شکل دهد.
 • هنگامی که مخلوط شکل می‌گیرد، در یک ظرف هوابندی شده نگهداری می‌شود تا از آلودگی بیرونی جلوگیری شود. این کار برای تخمیر کردن محتویات انجام می‌شود.
 • تخمیر بیش از یک ماه طول می‌کشد، تا بدن زالو له شود و با ادویه‌جات مخلوط شود. در طول تخمیر؛ تجزیه شیمیایی به وسیله باکتری‌ها، مخمر و سایر میکروارگانیسم‌ها انجام می‌شود.
 • بعد از تخمیر، مخلوط زالو با روغن نارگیل پخته می‌شود. زمانی که روغن پخته شد، به داخل ظروف ریخته و بسته‌بندی می‌شود.

در این مطلب روش بزرگ کردن اندام های بدن (سینه، اندام تناسلی و …) را با استفاده از روغن زالو خواندید و امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!