مجله تاپ‌ناز‌

دستشویی رفتن قبل از رابطه جنسی لازم است؟

اگر ادرار را در مثانه نگه داریم و به دستشویی نریم ممکن است که مواد سمی ادرار در بدن پحش شوند ولی این حقیقت قبل از رابطه جنسی متفاوت است.

اطلاعاتی در مورد دستشویی رفتن قبل و بعد از رابطه جنسی

رابطه جنسی بین زن و مرد خیلی از فراتر از تصور ماست و می تواند باعث حفظ سلامت جسمی و سلامت روحی افراد شود. زوجین برای کیفیت رابطه جنسی بعضی از اقدامات را انجام دهند تا رابطه جنسی تاثیر بیشتری بر روح و جسم آنها بگذارد، در این بخش از سلامت تاپ ناز نکاتی مهم در مورده اقدامات قبل از رابطه جنسی را به شما می گوییم که باعث حفظ سلامت جنسی می شود پس برای دانستن این نکات بهداشتی این مطلب را بخوانید.

دستشویی رفتن قبل از رابطه جنسی لازم است؟

رفتن به دستشویی قبل از رابطه جنسی چه تاثیری بر سلامت زنان دارد؟

قبل از انجام سکس این کارا را انجام ندهید

1 . زنان قبل از انجام رابطه جنسی برا جلوگیری از بیماری های عفونی ناحیه تناسلی باید ادرار کنند و مثانه خود را خالی کنند. خیلی از خانم ها تصور می کند که این کار قبل از رابطه جنسی از عفونت ناحیه تناسلی جلوگیری می کند اما تحقیقات ثابت کرده است که ادرار کردن پیش از رابطه جنسی یکی از اشتباهات رایج زنان قبل از سکس است.

2 . خانم ها قبل از انجام رابطه جنسی برای حف سلامت جنسی و جلوگیری از عفونت تناسلی نباید مثانه خود را خالی کنند زیرا این کار باعث می شود باکتری خیلی راحت از واژن به مجاری ادراری راه پیدا کند.

3 . به جای ادرار کردن قبل از رابطه جنسی بهتر است این کار را به بعد از رابطه موکول کرد تا عفونت با ادرار از ناحیه تناسلی خارج شود.

دستشویی رفتن قبل از رابطه جنسی لازم است؟

دستشویی رفتن و خالی کردن مثانه قبل از رابطه جنسی مضر است

جلوگیری از عفونت زنانه در رابطه زناشویی با این روش

  • برخی از افراد برای جلوگیری از بارداری از دیافراگم استفاده می کنند اما باید بدانند که استفاده از این روش برای پیشگیری از بارداری بیماری های عفونی ناحیه تناسلی را افزایش می دهد زیرا در این حالت دیافراگم به مثانه فشار وارد می کند و از تخلیه کامل مثانه جلوگیری می کند ، بنابر این بهتر است برای جلوگیری از عفونت زنانه در رابطه زناشویی از این روش پیشگیری از بارداری استفاده نکنید و روش های دیگر را امتحان کنید.
  • از دیگر مواردی که منجر به عفونت دستگاه تناسلی زنان می شود ، استفاده از ژل لوبریکانت یا کاندوم هایی است که آغشته به این ژل هستند ، هر چند این روان کننده باعث تحریک بیشتر در روابط جنسی می شود اما بهتر است برای جلوگیری از عفونت زنانه در رابطه زناشویی از این ژل استفاده نکنیم و از کاندوم های بدون روان کننده استفاده کنیم.

دستشویی رفتن قبل از رابطه جنسی لازم است؟

دستشویی کردن قبل از سکس و روش جلوگیری از عفونت بعد از رابطه جنسی

خانم های قبل از راطه جنسی این کارها را نجام دهند

1 . ادرار کردن باعث کاهش عفونت دستگاه تناسلی خانمها میی شود پس برای زیاد کردن ادرار خود باید آب بیشتری بنوشید و سعی کنید بدن خود را بدون اب نگذارید.

2 . به محض اینکه حس کردید باید ادرار کنید به دستشویی بروید و هیچ موقه ادرار خود را نگه ندارید.

3 . ناحیه تناسلی خو را زیاد نشویید.

دستشویی رفتن قبل از رابطه جنسی لازم است؟

دستشویی کردن قبل از رابطه جنسی و بعد از آن

پیشگیری کردن از بوی بدن واژن

برای اینکه بوی بد در ناحیه واژن ایجاد نشود کمی سرکه سیب یا جوش شیرین را در وان حمام بریزید و با آب مخلوط کند و به مدت 15 دقیقه در آن بنشینید. این روش باعث می شود که واژن هیچ وقت بوی نامطبوعی نگیرد.

مطالب مشابه را ببینید!