مجله تاپ‌ناز‌

قرص لاغری ادیوس | فواید و عوارض قرص لاغری ادیوس

قرص لاغری ادیوس

ادیوس یکی از داروهای گیاهی است که به قرص لاغری ادیوس هم شناخته می شود و به منظور کاهش وزن مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه افراد زیادی به دلیل ککاهش وزن و لاغری در کنار یک رژیم غذایی مناسب ممکن است از قرص های لاغری هم استفاده کنند.

افرادی که دچار اضافه وزن می شوند، به دنبال روش های مختلف برای کم کردن وزن هستند، یکی از این روش ها استفاده از داروهای گیاهی مانند ادیوس است که ایجاد حس اشتهای کاذب می کند. در این مطلب اطلاعاتی دارویی در مورد قرص ادیوس را ارائه می کنیم.

قرص لاغری ادیوس

داروی ادیوس باعث افزایش سوخت و سار بدن می شود و چربی سوزی را بیشتر می کند و به دلیل خاصیت ملین بودن برای درمان یبوست، کهش التهابات بدن و افزایش ادرار، همچنین کاهش اختلالات تیروئیدی مورد استفاده قرار می گیرد. مصرف قرص لاغری ادیوس به تنهایی نمی تواند باعش کاهش وزن شود. برای رسیده به وزن ایده آل باید رژیم غذایی را رعایت کرد و سپس این دارو را مصرف کرد.

 

مصرف ادیوس چه عوارضی دارد؟

این داروی ملین است و به همین دلیل مصرف آن باعث سوزش معده، اسهال، کاهش قند خون، اختلالات کبدی، خشکی دهان، مسمومیت، حساسیت، درد پشت، بی خوابی، سرگیجه و رقیق شدن خون می شود. پس بهتر است، تحت نظر پزشک و یا متخصص تغذیه این دارو مصرف شود.

 

تداخل دارویی ادیوس

برای پیشگیری از تداخل دارویی قرص لاغری ادیوس باید این دارو همزمان با مکمل و داروهایی مانند روغن کرچک، آسپرین، کلوپیدوگرل، کاسکارا و بیزاکودیل مصرف نکنید.

 

موارد منع مصرف این دارو و توصیه های مصرف :

  • در بازار دارو، شرکت های زیادی این قرص را تولید می کنند که شاید کیفیت لازم را نداشته باشند، پس به هنگام خرید این محصول از اصل بودن این داروی لاغری باید مطمئن شوید.
  • این قرص و تمام داروهایی که برای کاهش وزن عرضه می شوند، به تنهایی قادر به کاهش وزن شما نیستند.
  • مصرف ادیوس برای خانم ها در هنگام بارداری و شیردهی ممنوع است.
  • افرادی که بیماری قلبی و عروقی دارند این دارو نباید مصرف کنند.
  • مصرف این دارو برای افراد زیر 16 سال و افراد بالای 50 سال ممنوع است.
  • افرادی ک ه فشار خون بالا و یا پایین دارند این دارو را مصرف نکنند.
  • مصرف این قرص برای بیماران کلیوی و کبدی توصیه نمی شود.

برای لاغر شدن روش های دیگری هم وجود دارد که ممکن است از این قرص تاثیر بهتری داشته باشند. می توانید سری هم به لینک ها زیر بزنید و از روش های لاغری استفاده کنید.

5 چای عالی برای کاهش وزن و لاغر شدن
عصاره های شگفت انگیز برای لاغری و کاهش وزن
با رژیم لاغری خاص در سه روز کاهش وزن دهید

 

مطالب مشابه را ببینید!